Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Център
ул. Парчевич
920 000 €
1 799 363.60 лв.

(3 833 €, 7 496.70 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:16 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 216 пъти.
Площ:
240 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

Forton homes представя рядка възможност за покупка на просторен имот с изключителна локация в сърцето на града ул. Парчевич . Имотът се намира в добре поддържена сграда, построена през 2000 г., с асансьор и добре поддрържани общи части.

Апартаментът е разположен на целия втори жилищен етаж, което гарантира максимално уединение и гъвкавост при разпределението. С площ от 240 кв.м., предлага множество възможности за преустройство според нуждите на бъдещия собственик.

До скоро имотът е използван като офис, което го прави изключително подходящ както за жилищни нужди, така и за представителен офис, кантора или клиника. Съществува възможност за разделяне на два самостоятелни тристайни апартамента.

Жилището е изключително светло, с благоприятни изложения и гледки както към ул. Парчевич , така и към тих вътрешен двор.

Имотът е за ремонт, което предоставя отлична възможност за реализиране на индивидуален интериорен проект и максимално оползотворяване на пространството.

Към апартамента принадлежат и две мазета.

Допълнително може да бъде закупен гараж, разположен под сградата.

Имотът е собственост на физическо лице и не се дължи ДДС.

Основни предимства:Топ локация в идеален център
Цял етаж 240 кв.м застроена площ
Възможност за преустройство и разделяне
Подходящ както за живеене, така и за бизнес
Светъл имот с приятни гледки
Сграда с асансьор и добра поддръжка
Гараж (на отделна цена)

Имот с висок потенциал и отлична инвестиционна стойност в една от най-предпочитаните централни градски зони.

Реф. 1212

Водещ консултант: Мира Зашева

+359 882 344 673

За контакт:
0882344673
Брокер:
Мира Зашева
+359882344673
Офис: бул. Цариградско шосе 115 Г, ет. 9
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ФОРТЪН АД
00359889089090
ФОРТЪН АД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
forton.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София, бул. Цариградско шосе 115Г
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава МНОГОСТАЕН
град София, Център
ул. Парчевич
Обява: 1e177848739595137

920 000 €
1 799 363.60 лв.
История на цената
(3 833 €, 7 496.70 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, ул. Парчевич

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност