Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град София, в.з.Малинова долина
к-с София парк
745 000 €
1 457 093.35 лв.

(4 139 €, 8 095.18 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:55 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 184 пъти.
Площ:
180 m2
Етаж:
2-ри от 2
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2008 г.

Описание на имота:

Forton Homes представя четиристаен апартамент за продажба в престижния комплекс Residential Park Sofia.

Имотът е с площ обща площ - 180 кв.м и предлага впечатляващи гледки към планината, града и красиво озеленените пространства на комплекса.

Разпределението включва входно антре с вградени гардероби, просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, две самостоятелни спални, кабинет или гостна стая, баня и отделна тоалетна, както и две просторни тераси.

Към имота има склад 9 кв.м, както и подземно паркомясто включено в цената.

Имотът се продава от физическо лице и ДДС не се дължи.

Локацията е в непосредствена близост до Sofia Ring Mall и IKEA Sofia, с бърз достъп до Околовръстен път София и центъра на града, което осигурява удобство и лесна комуникация.

Комплексът Residential Park Sofia се отличава с отлична локация и спокойна жилищна среда. Сградите са нискоетажни до три етажа, а пространствата между тях са богато озеленени с паркови площи и пешеходни алеи. Жителите разполагат с разнообразни възможности за отдих и активен начин на живот, включително детски площадки, спортно игрище и BBQ зона.

В комплекса са разположени и редица удобства и услуги спа център с фитнес и басейн, детска градина, ресторант, бистро и пекарна. Осигурени са 24-часов контролиран достъп, жива охрана и професионална поддръжка на общите части и индивидуалните дворни пространства.

Водещ консултант: Мира Зашева