Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Дружба 1
324 000 €
633 688.92 лв.

(2 365 €, 4 625.54 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 15:48 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 46 пъти.
Площ:
137 m2
Етаж:
2-ри от 25
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2029 г.

Описание на имота:

Forton Homes ви представя за продажба уютен и функционален тристаен апартамент в модерния жилищен проект HYDE, разположен срещу парк Дружба среда, която съчетава зеленина, спокойствие и отлична градска свързаност.

Жилището се намира на 2-ри етаж в сграда B и е проектирано с мисъл за ежедневния комфорт правилни форми на помещенията, добра осветеност и допълнително външно пространство.

Основни характеристики:Обща площ: 136,53 кв.м
Застроена площ: 112,74 кв.м
Самостоятелен двор със зона покрив: 27,12 кв.м
Тип: тристаен апартамент
Етаж: 2 от 25
Изложение: изток / юг светлина и топлина през целия ден
Цена: 324 000 без ДДС
Апартаментът разполага със собствен двор, който естествено разширява жилищното пространство и създава усещане за къща в града идеален за отдих, детска зона, домашни любимци или кът за хранене на открито.

Предимства на проекта HYDE:Съвременна архитектура и добре обмислени разпределения
Просторни общи части и усещане за подредена среда
Подземен паркинг за удобство и сигурност
Партер с магазини и услуги за ежедневни нужди
Спокойна жилищна атмосфера, отделена от градския шум

Локация и уникална свързаност с градския транспорт кв. Дружба (срещу парк Дружба ):На крачки от зелени площи, алеи и места за спорт и разходка както и езерата в парк Дружба
Трамвайни линии: 20, 21, 22, 23
Автобусни линии: 10, 14, 88, 604
Топла връзка с метростанция Искърско шосе бърз и удобен достъп до центъра